Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Декілька фактів про AFF у Skydive Academy

 • Ви стрибнули в тандемі та вам сподобалось?
 • Ви бажаєте стати парашутистом?
 • Ви обираєте аеродром, де проходити AFF (курс навчання вільному падінню)?

Ось кілька фактів про нашу DZ Skydive Academy, які допоможуть вам зробити вибір:

1. Наші інструктори

Колектив інструкторів – це одна з наших найбільших цінностей. Сумарний досвід наших інструкторів, як за кількістю стрибків, так і за кількістю підготовлених студентів – значно перевищує будь-який парашутний клуб України. Наприклад, щороку (протягом 2018-2020 років) ми готували більше студентів AFF, ніж усі аеродроми України разом узяті.

Наші інструктори регулярно проходять додаткову підготовку та виїздять за кордон задля підвищення кваліфікації. Також вони проводять заняття та семінари для інструкторів інших аеродромів, передаючи їм свої знання. Досвід та вміння роботи зі студентами – запорука якісного навчання  (яке, в свою чергу, гарантія безпечної спортивної кар’єри).

2. Парашутні системи AFF

Для навчання студентів використовуються спеціалізовані парашутні системи, призначенні для використання саме студентами. Вони мають відповідні характеристики, що роблять їх придатними для використання при навчанні: швидкість зниження, керованість, стабільність, потужна подушка.

Широкий спектр систем, наявний на аеродромі, дозволяє нам підібрати парашутну систему на будь-якого студента – від дівчинки 42 кг (так, в нас є таки студенти) до велетня вагою 120 кг (і такі студенти в нас також є).

Завжди в наявності студентські парашутні системи площею від 200 до 300 кв.футів. Підвісна система повинна підганятись таким чином, щоб, по-перше, забезпечити безпеку парашутиста від випадіння (завелика система на малому тілі), а по друге – не перешкоджати парашутисту. Для цього парашутна система повинна не обмежувати рухливість (мала система на великому тілі), або не зміщуватись в сторону на тілі парашутиста (дівчата з гарною талією).

Для цього на студентських системах може використовуватись додатковий поясний пасок, що фіксує систему на тілі. Ми використовуємо парашутні системи не старше 3-х років. Таких нових систем, що знаходяться у відмінному технічному стані, та такого жорсткого правила відносно віку – немає ніде в Україні. «Свіжі» студентські, спеціалізовані парашутні системи – це не тільки безпека, а й безпечне пілотування та комфортне приземлення.

Страхувальні прилади – тільки Cypres.

3. Skydive Academy – колективний член USPA

Skydive Academy Ukraine - сертифікована USPA дропзонаSkydive Academy є сертифікованою дропзоною USPA (Американською Асоціацією Парашутного Спорту). На аеродромі постійно присутній сертифікований USPA-фахівець, що забезпечує дотримання стандартів підготовки USPA (S&TA – керівник з безпеки та підготовки).

Використання найкращих світових методів підготовки та суворе дотримання рекомендацій світових лідерів у парашутній галузі – ще один наш внесок у вашу безпеку.

4. Укладальники

Кількість фахівців, що мають кваліфікацію «рігер» (укладальник запасних парашутів) серед наших укладальників – найбільша в Україні. Рігер – це людина, яка не тільки укладає парашути, а й має спеціальні знання та досвід, щоб проводити поточний та періодичний технічний огляд парашутних систем, які перебувають в експлуатації. Всі укладальники та рігери щорічно проходять перепідготовку для покращення їх знань та навичок. Ми не набираємо персонал кожен рік, ми вкладаємо час та гроші у наших спеціалістів. Бо їх навички укладання парашутів та оцінки їхнього технічного стану – запорука вашої безпеки та комфорту при розкритті парашута.

5. Площадка приземлення

HAHO Курс в Україні на Аеродромі Півці - стрибок з парашутом в Чернігові і КиєвіНаше льотне поле має розміри 3,5 на 1 км. Такої площадки приземлення не має жодна дропзона в Україні. Навіть, якщо студент на перших стрибках припуститься помилки, велика відстань до перешкод значно підвищує безпеку виконання студентських стрибків.

6. Спеціальне студентське спорядження

Аби підвищити безпеку наших студентів, ми безкоштовно надаємо повний комплект спеціалізованого спорядження:

 • комбінезони (ми маємо студентські комбінезони будь-яких розмірів, що не будуть заважати рухам і мають спеціальні захвати для інструкторів);
 • шоломи (спеціалізовані, парашутні, усіх розмірів);
 • окуляри (стандартні та ті, що одягають на звичайні окуляри);
 • альтиметри (вимірювачі висоти, що проходять ретельну перевірку);
 • радіостанціі (з якими студенту допомагають при заході на приземлення).

7. Літак

Курс AFF - Skydive AcademyДля проведення стрибків ми використовуємо найшвидший в Україні літак L-410. Ми набираємо 4200 метрів (будь-яка додаткова висота дуже потрібна студенту для збільшення часу вільного падіння) лише за 15 хвилин. Величезні бічні двері роблять відділення студента з інструкторами легким та контрольованим. А тепло в салоні не дасть вам застудитись.

8. Ангар та інфраструктура

Усе життя на аеродромі (окрім, звісно, самих стрибків) вирує в нашому ангарі. Тому усі 1800 кв.м його площі – до ваших послуг:

 • Висококваліфікований маніфест для організації ваших стрибків (ви завжди знаєте, коли ви стрибаєте, з ким та скільки у вас лишилось часу на підготовку або відпочинок). А оголошення по гучномовцю допоможуть вам у цьому.
 • Проживання та харчування – на аеродромі (вам не потрібно шукати житло чи їздити додому і назад, витрачаючи сили та час, або їздити кудись, щоб поїсти. Це дозволяє сконцентруватися саме на підготовці, не відволікаючись ні на що. А це – гарантія
  якісного та швидкого навчання). Якщо бажаєте, ви можете використовувати кухню, щоб приготувати собі їжу, а також можете скористатися кавомашиною та чайником.
 • Навчальні класи, спеціально обладнані для проведення якісної підготовки: дошки, проектори, схеми, рекомендації, тренажери відчеплення. Такого навчального комплексу не має жодний парашутний клуб в Україні.
 • Ми дуже суворо ставимося до особистої безпеки. На всій території ДЗ встановлено відеонагляд, для відвідувачів є безкоштовні шафи-локери, а стоянка машин перебуває під постійним наглядом охорони.
 • Якщо вам потрібно бути на зв’язку у сучасному цифровому світі – на аеродромі працює безкоштовний якісний Wi-Fi.
 • До ваших послуг повністю обладнаний санблок з душами (з гарячою водою та милом), пральнею (безкоштовно) та комфортними туалетами. А також для спекотних літніх днів – душ на вулиці з прохолодною водою.

9. Погодні умови

Стрибок з парашутом Чернігів Аеродром Півці - Skydive AcademyЗавдяки тому, що наша дропзона розташована далеко від великих водойм – погода у нас зазвичай краща, ніж в столиці. Дощі рідше та нижній край хмар, що може заважати студентам, вище. Завдяки цьому у нас більше стрибкових днів, тобто більше можливостей для ефективного навчання.

Наявність бетонної смуги дозволяє нам починати стрибки навіть після великих злив і не чекати, доки висохне грунтова злітно-посадкова смуга. На аеродромі оформлена підписка на спеціалізований авіаційний прогноз. Ми набагато краще можемо аналізувати параметри погоди, що критичні саме для парашутистів (нижній край хмар, швидкість вітру не тільки у землі, а й по висотам, опади), ніж загальний прогноз на сайтах погоди.

10. Парашутні збори

Кожен місяць протягом сезону ми проводимо збори тривалістю 2 тижні. Це – найкращий час, аби пройти підготовку у стислий період і не розтягувати навчання на весь сезон. Як і в будь-якому складно-координованому виді спорту, чим частіше ви тренуєтесь – тим
краще у вас виходить.

Це лише декілька пунктів. А є ще багато інших. Саме тому все більше студентів кожного року обирають нашу дропзону для навчання за програмою AFF. Обов`язково приїздіть та переконайтесь самі.

З усіх питань дзвоніть/пишіть за номером телефону: +38 099 138-00-00
До зустрічі на Аеродромі Півці!

Call Now Button