Skip to content Skip to footer

Обмеження ваги для тандем-пасажира становить приблизно 120 кг. Минимальный вес – 40 кг.

Можливість дитини стрибати з парашутом визначається її віком (старше 14 років), вагою, розміром і посадкою підвісної системи. Мінімальна вага становить 40 кг, і всі пасажири повинні бути досить великими, щоб безпечно поміститися в підвісці.

Якщо вам більше 70 років, будь ласка, спочатку проконсультуйтеся з нами про вашу здатність стрибнути з парашутом.

Стрибки з парашутом від стрибка до приземлення займають близько 5-7 хвилин, плюс близько 20 хвилин перед цим в літаку. Може здатися, що це швидко, але коли звідусюди зёявляється стільки нових відчуттів, ваше тіло перейде в режим супергероя.

Бронювання можливе за один день до стрибка і максимум за два місяці. У розпал літнього сезону наполегливо рекомендується бронювання заздалегіть за 1-2 тижні. Чим раніше ви зв’яжетеся з нами, тим більше у вас буде шансів зробити стрибок з парашутом в бажаний день і час.

Ні. Всі платежі проводяться в нашому парашутному центрі перед стрибком. Але ви повинні заздалегідь повідомити нам про зміну ваших планів.

Ви приходите в парашутний центр на час, який ви записувалися при бронюванні. Ми попросимо вас зарезервувати 4 години вашого часу з моменту призначеного часу приїзду, навіть якщо сам захід триває близько 1 годину 30 хвилин. Деякі обмеження, включаючи погодні умови, можуть привести до затримок в день стрибка з парашутом. Потім ви переходите до маніфесту, де вас попросять заповнити анкету – документ про прийняття ризиків при стрибках з парашутом. Незабаром після цього ви пройдете невелику 15-хвилинну підготовку для починаючих парашутистів. Потім настає час переодягання, остаточної перевірки та, нарешті, посадки в літак. Політ триватиме від 15 до 20 хвилин, протягом якого ви літатимете над містом Чернігів. Коли досягається необхідна висота для стрибка з парашутом, двері літака відчиняються, і ви наближаєтеся до дверей літака, міцно притягнутий підвісною системою до вашого інструктора. Ви вистрибуєте і … починаються всі веселощі! Коли хвилина вільного падіння закінчується, парашут розкривається, і ви літаєте під ним 4-7 хвилин. Потім, нарешті, ви приземлитеся на аєродромі на очах у своїх близьких і друзів.

Одягайтеся зручно, в залежності від погодних умов. Якщо тепло, буде досить шорт і футболки, а в прохолодний день – бавовняної толстовки і джинси. Обов’язкове закрите взуття (без сандаль) і не повинно бути зачіпів (гачків для шнурків). Якщо вони є на взутті, нам доведеться заклеїти їх, щоб закрити гачки. Вам також потрібно буде надіти комбінезон, який вам надасть парашутний центр та який ви одягнете поверх вашого одягу на весь стрибок.

Ні, подарункові сертифікати не мають терміну придатності. Таким чином, вони завжди зберігають свою грошову цінність. Однак вартість послуги може зрости між моментом покупки сертифікату і його використанням. У цих випадках потрібно доплатити різницю в ціні.

Наша діяльність дуже залежить від погоди. Якщо йде дощ, хмари занадто низькі або вітер дуже сильний, нам, можливо, доведеться перенести ваш перший стрибок з парашутом на більш пізній час або день, коли вам буде зручно. Таким чином, ваш стрибок неможна скасувати, але можна відкласти в ситуаціях, що не залежать від нас.

Щодо людей з обмеженими можливостями – це залежить від вашої інвалідності, ми оцінюємо кожен випадок індивідуально. Ми вже стрибали з парашутом з пасажиром з паралічем нижніх кінцівок. Незалежно від вашої інвалідності, ми попросимо вас зустрітися з нашими інструкторами, щоб обговорити з ними питання, перш ніж призначати зустріч для вашого першого стрибка.

У нас немає платіжного терміналу, але ви можете заплатити на нашу кредитну карту через Приват24, мобільний додаток Монобанк або готівкою. Зверніть увагу, що при оплаті кредитною карткою стягується комісія в розмірі 1,5%.

Через строгі правила безпеки, клієнтам не дозволяється брати з собою будь-які предмети, включаючи камери. Це зроблено для безпеки клієнтів, інструкторів і громадськості.

Так! Ваші друзі і сім’я можуть дивитися, як ви приземляєтеся.

Ви можете поїсти перед стрибком з парашутом, а у нас є закуски і напої, якщо ви відчуєте голод до або після стрибка з парашутом.

У процесі реєстрації вас проінформують щодо низки питань, включаючи приземлення. Наші висококваліфіковані інструктори навчені якомога м’якше повернути вас на землю. Хоча ми можемо влаштувати вам захоплюючий дух політ на парашуті. Коли настає час приземлення, ви виконуєте прості інструкції за допомогою яких, ви зможете м’яко приземлитися на очах у ваших друзів і сім’ї, які будуть підбадьорювати вас.

Якщо ви не впевнені, чи вплине на ваш стрибок з парашутом наявне захворювання або травма, проконсультуйтесь з лікарем. Ми не можемо консультувати з медичних питань.

Ми відкриті 7 теплих місяців на рік від сходу до заходу сонця, якщо дозволяє погода. У цей період завжди гарний час для стрибків з парашутом!

Так, ви можете дихати під час стрибків з парашутом в тандемі. Наша порада – закричати під час стрибка з літака, щоб краще дихалось!

Стрибки з парашутом у тандемі – це адреналінове заняття, і трохи злякатися – це нормально, але стрибки з парашутом – це неймовірний досвід, який ви будете згадувати з захопленням. Наші досвідчені інструктори розкажуть вам про все і допоможуть розслабитися, наскільки це можливо.

Ми експлуатуємо великий, сучасний 16-місний літак (L-410), який є найбільш ефективним літаком для комерційних стрибків з парашутом.

Через ризик декомпресійної хвороби необхідно почекати мінімум 24 години між зануренням з аквалангом і стрибками з парашутом. Якщо ви завершили якесь занурення, яке потребувало кількох декомпресійних зупинок, ми рекомендуємо мінімум 48 годин.

Not Finding It?

Надішліть Своє Питання

    Call Now Button