Skip to content Skip to footer
Experienced Skydivers

Спортсмени Парашутисти

Безпечна і Ефективна Дропзона

Skydive Academy - Дропзона №1 в Україні. Знаходиться в Чернігові, в 150 км від міжнародних аеропортів «Київ» і «Бориспіль», а також Київського вокзалу. Відвідати DZ Skydive Academy дуже просто!

У нас є все необхідне для найкращих стрибків: особлива увага до безпеки, доброзичливі і досвідчені інструктори, ультрасучасне парашутне спорядження, найчистіша і сучасна вбиральня і комфортабельний великий літак - L410.

Якщо дозволяє погода, ми стрибаємо по суботам та неділям круглий рік.
Ми регулярно проводимо збори, де можна займатися стрибками з парашутом і в будні дні. Досвідчені парашутисти не зобов'язані бронювати стрибки заздалегідь; тим не менш, завжди корисно зателефонувати заздалегідь і уточнити наш розклад на день.

На сайті ми ведемо "Календар заходів", в якому ми анонсуємо стрибки з парашутом в невеликих групах, групові RW і FF стрибки, гібридні стрибки, купольну акробатику і командні тренування.

Якщо ви новачок або досвідчений парашутист, у Skydive Academy є все необхідне для вас! Так навіщо ще чекати? Приєднуйтесь до незабутнього пригоди всього в 2 годинах поїздки від Києва!

Prices

Ціни на Спортивні Стрибки

Види послугЦіна за людину
Спортивний стрибок з 4200 м₴750 кожний
Пакет з 50 стрибків₴720 кожний
Пакет з 100 стрибків₴710 кожний
Контрольний стрибок з коучем₴2500 кожний
Тренувальний стрибок з коучем₴2200 кожний
Оператор для спортивного стрибка₴1350 кожний
Стрибок на пілотування куполу з 1500 м₴650 кожний
Укладання спортивного парашута₴80 кожне
Аренда системи; вкл. Укладання₴350 кожна
Укладання запасного парашута₴1700 кожне
Щорічний реєстраційний внесок₴200 кожний
Certificates

Незабутній Подарунок

Шукаєте блискучу ідею для подарунка? З нашим сертифікатом на стрибок з парашутом ви можете зробити кращий подарунок своїм близьким - політ в небі! Зробити стрибок з парашутом - це ідеальний спосіб відсвяткувати найяскравіші події в житті!

What's Needed to Check-in

Необхідне Для Реєстрації

Call Now Button