Skip to content Skip to footer

Пілотування Парашута

Пілотування купола і його посадка повинні бути безпечними в будь-який час, коли це необхідно, а не “як пощастить”. З повним контролем над швидкістю і напрямком, незалежно від дисципліни парашутного спорту, якій ви віддаєте перевагу, і вашого досвіду. Правильне пілотування парашута є невід’ємною частиною стрибків з парашутом і вимагає особливої ​​уваги. Наші курси, що складаються з різних рівнів, спеціально розроблені для цього.

  • ПЕРШИЙ РІВЕНЬ: Цей базовий курс триває два дня. Він охоплює основи пілотування зі стрибками і включає відеоаналіз кожної виконаної вами посадки парашута. В кінці курсу, к 10-му стрибку, ви переосмислите процес пілотування купола, зрозумієте різницю між режимами польоту і технікою управління парашутом, здобудете більше впевненості в пілотуванні, поліпшите свою точність і позбудетеся від нервозності і метушні, навчитеся робити правильно “подушку”.
  • ДРУГИЙ РІВЕНЬ: Цей курс займає набагато більше часу і спрямований на навчання розгону купола до максимальної швидкості з швидкими, довгими і відмінними прольотами на приземленні, які в той же час безпечні як для себе, так і для інших.
  • ТРЕТІЙ РІВЕНЬ: Це курс, на якому висококваліфіковані пілоти освоюють карвінг, фрістайл і готуються до змагань з свупу.
Фото
Ціни на Курси Пілотування Парашута
Вид послугиЦіна за людину
Один день коучингу (без вартості стрибків)₴1500
Стрибок на пілотування парашута з 1500 м₴650
Оренда системи (вкл. Укладання)₴350
Укладання основного спортивного парашута₴80
Mail Us

Напишіть Нам

    Call Now Button