Skip to content Skip to footer
Стрибок з парашутом в Чернігові і Києві на Аеродромі ПІвці - Skydive Academy
01

Змагальні стрибки з парашутом в різних дисциплінах – це дуже складний і трудомісткий вид спорту. Зараз кожен спортсмен повинен докласти зусиль, щоб залишатися попереду всіх.

Стрибок з парашутом Чернігів Аеродром Півці - Skydive Academy
02

Курс з пілотування парашута допоможе поліпшити вашу впевненість під куполом і розвинути навички польотів на базових спортивних парашутах і високошвидкісних крилах.

Стрибок з парашутом Чернігів Аеродром Півці - Skydive Academy
03

Вивчення основ парашутних формацій дасть вам міцну основу для розвитку вашої кар’єри парашутиста. Поєднання тренувань зі стрибками з коучем – ключ до успіху.

Стрибок з парашутом Чернігів Аеродром Півці - Skydive Academy
04

З Freefly ви перейдете на інший рівень польоту. Вчіться і покращуйте свої вміння з нашими досвідченими інструкторами, у яких є необхідні навички в стрибках з парашутом.

Курс навчання стрибків з парашутом AFF в Україні, Чернігів і Київ - Skydive Academy
05

Ви мрієте літати самостійно? Наші навчальні програми AFF по курсу зроблять з вас самостійного парашутиста і відкриють шлях до отримання ліцензії на стрибки з парашутом.

Прыжок с парашютом Чернигов Аэродром Певцы - Skydive Academy
06

Стрибок з парашутом у тандемі – це найпростіший спосіб вперше випробувати яскраві відчуття від стрибка з парашутом. Попередній досвід стрибків з парашутом не потрібен – тільки прагнення пригод!

Call Now Button