Skip to content Skip to footer

Skydive Неймовірний Досвід Польоту
Welcome

Welcome To Skydive Academy

Skydive Academy (DZ Pivtsi, Chernihiv) is the number one choice for tandem skydiving, AFF course, parachuting, team jumping and professional sport preparations. Our Dropzone is known as one of the largest and the most trusted all over Ukraine. Click and learn more about our team of professionals. Enter the world of Skydiving now!

FAQ

General Skydive
Questions

Обмеження ваги для тандем-пасажира становить приблизно 120 кг. Мінімальна вага – 40 кг.

Можливість дитини стрибати з парашутом визначається її віком (старше 14 років), вагою, розміром і посадкою підвісної системи. Мінімальна вага становить 40 кг, і всі пасажири повинні бути досить великими, щоб безпечно поміститися в підвісці.

Якщо вам більше 70 років, будь ласка, спочатку проконсультуйтеся з нами про вашу здатність стрибнути з парашутом.

Стрибки з парашутом від стрибка до приземлення займають близько 5-7 хвилин, плюс близько 20 хвилин перед цим в літаку. Може здатися, що це швидко, але коли звідусюди зёявляється стільки нових відчуттів, ваше тіло перейде в режим супергероя.

Gallery

Your New Adventure

Testimonials

Comments From
Our Clients

“Вже декілька років спостерігаю білий літачок, який кружляє над Черніговом по вихідним. І ось, нарешті, наше знайомство відбулося! Приємно здивувала обстановка дропзони. Все настільки цивільно, що після стрибка залишився там тусити ще на годинку. А в спілкуванні з цікавими людьми і професіоналами своєї справи, час летить непомітно. Як на будь-якому аеродромі, панує дружня атмосфера і легкий кипиш, всі з нетерпінням чекають свій борт, щоб скоріше помацати небо! Величезна подяка команді, яка дала можливість це пережити ці чудові емоції вільного падіння тривалістю 60 секунд! Той випадок коли хвилина кайфу це нереально багато”.

Олександр Михайлов

Олександр Михайлов

Директор

“Я залежна від емоцій, змін і вражень немає для мене цінніше подарунка, ніж буря емоцій, що запам’ятовуються на все життя! Адже речі – тимчасові, враження – назавжди! Велике спасибі Skydive Academy! Якщо вам не вистачає в житті гострих відчуттів, то вам точно до них!”.

Ірина Аксьон

Ірина Аксьон

Музикант

“Здійснити стрибок з парашутом було моєю мрією і нереалізованою метою вже років 20. Але то можливості не було, то компанії, то просто сили духу, щоб махнути на все і відправитися на аеродром підкорювати небо… Спасибі моїй коханій, завдяки якій я нарешті зважився зробити цей крок. Це було неймовірно і незабутньо! І крок за борт в невідомість на висоті 4200 метрів, і хвилина вільного падіння зі швидкістю 180 км/год, і 5-хвилинний спуск з польотом крізь пухнасті хмари. Всі ці враження і емоції тепер залишаться з нами на все життя”.

Олексій Микитенко

Олексій Микитенко

Спортивний журналіст
Events

Upcoming Events

Stay tuned for our upcoming events and don't forget to book

Забронюйте Стрибок

Call Now Button