Skip to content Skip to footer

Перевірка Спорядження і Особливі Випадки

 • Переконайтеся, що ваше спорядження підходить для того типу стрибків з парашутом, яким ви збираєтеся займатися.
 • Будь ласка, зверніть увагу на те, щоб спорядження було схвалено як «freefly friendly».

Skydive Academy залишає за собою право заборонити будь-кому стрибати з спорядженням, яке, на нашу думку, не підходить для його досвіду передбачуваного типу стрибка. Це також відноситься до розміру основного і запасного купола.

Перевірка Спорядження для Стрибків з Парашутом

Гарна ідея – зробити ваші перевірки спорядження частими, тому студентів вчать виконувати три перевірки з трьох. Один раз перед тим, як надіти спорядження, другий раз перед завантаженням в літак і ще раз в літаку перед стрибком. Це тільки мінімум, так що якщо в будь-який момент ви захочете ще раз перевірити спорядження, зробіть це! Це допоможе вам розслабитися і отримати задоволення від стрибків з парашутом, особливо якщо ви новенький парашутист. Це допоможе вам розслабитися і отримати задоволення від стрибків з парашутом, особливо якщо ви новенький парашутист.

Огляньте всі кільця на своїй парашутній системі.
 • Переконайтеся, що кожне кільце проходить тільки через одне інше кільце.
 • Біла утримуюча петля повинна проходити тільки через саме верхнє і найменше кільце.
 • Біла фіксуюча петля повинна пройти через кінець троса.
 • Крім того, біла утримуюча петля не повинна бути зношена більш ніж на 10%.
 • Трос релізу повинен пройти через білу фіксуючу петлю.
 • Трос релизу должен быть проложен в корпусі троса.
 • Переконайтеся, що на тросі релізу немає задирок або відколів.
 • На RSL, якщо такий є, повинна бути правильно зібрана засувка, щоб при витягуванні за язичок вона відстебнулася.
Переконайтеся, що ваші три карабіни (ножних обхватів і грудної перемички) застебнуті правильно
 • Грудну перемичку слід пропустити через нагрудну сторону пряжки, а потім назад під ковзаючу частину пряжки. Попросіть кого-небудь потягнути її, щоб переконатися, що вона прокладена правильно. Приберіть надлишки перемички за допомогою резинки або ременя.
 • Переконайтеся, що обидві ножні стрічки правильно протягнуті через пряжки, потягнувши за них, і що зайве заховано в кишеню ножних обхватів або на резинках.
Перевірте Свої Три Подушки
 • Переконайтеся, що подушка відчеплення надійно закріплена в кишенях на плечовому обхваті.
 • Потім переконайтеся, що подушка запаски також закріплена з іншого боку.
 • Якщо парашутна система має рукоятку з вирізом у вигляді D-образного кільця, переконайтеся, що на кінці троса присутня сталева кулька.
 • Бічні застібки-липучки повинні бути досить міцними, щоб утримувати обидві подушки, в іншому випадку відкладіть свій стрибок і перевірте своє спорядження.
Перевірка Шпильки і Стреньги

Завжди перевіряйте шпильку. Краще кілька разів перевірити шпильку. Це одна з найбільш поширених проблем, яка може викликати серйозний інцидент, коли двері літака відкриті. Шпильки досить сильно рухаються при переміщенні, тому, навіть якщо ви тільки що зібрали свою власну систему, завжди перевіряйте її перед виходом.

Перевірте правильність прокладки стреньгі і переконайтеся, що у стреньгі є невеликий люфт. Петля не повинна бути зношена більш ніж на 10%.

Витяжної Парашут Розколапсован

Прямо над зовнішнім клапанум основного парашута на стреньзі знаходиться маленьке віконце, в якому ви можете бачити кілл-лайн. Більшість витяжних парашутів мають позначку на Кілл-лайні, коли витяжний парашут разколапсован. Якщо ви бачите кольоровий індикатор на кілл-лайні, ваш витяжний парашут разколапсован.Однак, коли кілл-лайн починає розтягуватися, в віконці може не відображатися кольоровий індикатор, коли витяжний парашут разколапсован, тому вам, можливо, доведеться перефарбувати кілл-лайн, щоб індикатор відображався в віконці при повному разколапсуваніі.

Таким чином, коли хтось перевіряє у вас шпильку, він може повідомити, що ваш парашут готовий до стрибка. Переконайтеся, що ви перевіряєте стан витяжного парашута, як і коли хтось просить вас перевірити шпильку, і, якщо індикатор не кольоровий, повідомте про це парашутисту.

Перевірка Особистого Спорядження
 • Взуття: зав’язане подвійним вузлом, без гачків.
 • Шолом: підходящого розміру і підігнаний за розміром
 • Альтиметр: обнулений і звукові оповіщення налаштовані на правильну висоту
 • Окуляри: перевіряйте їх на розмір і чистоту, якщо у вас шолом, що закриває все обличчя, не забувайте періодично його чистити
 • Рукавички: підходять за розміром, якщо ви їх носите. Взимку переконайтеся, що вони не дуже громіздкі, інакше це може перешкодити знайти м’ячик медузи, подушки відчеплення і введення запасного парашута і взяти клеванти.
Практикуйте Дії в Надзвичайних Ситуаціях

Якщо ви стрибаєте досить довго, у вас рано чи пізно буде відчеплення. Найкраще готуватися до кожного стрибка, як до такого. Таким чином, коли це станеться, у вас з’явиться напрацьована звичка.  Практикуйте свої дії в надзвичайних ситуаціях. Нам подобається практикувати дії в надзвичайних ситуаціях не менше трьох разів за кожен стрибок, при кожній перевірці спорядження. Також корисно зробити це кілька разів на початку стрибкового дня.

Коли-небудь ви застосуєте ці навички, тому, якщо ви будете готуватися, як ніби під час кожного стрибка може статися відчеплення, ви будете готові, коли це станеться.

Екстрені процедури розрізняються, тому практикуйте те, чому вас вчили інструктори. Перше, про що парашутисти схильні забувати – це дивитися на свої подушки відчеплення перед тим як приступити до екстрених процедур.  Коли ваша підвіска знаходиться під навантаженням, ваші подушки відчеплення будуть знаходитися в іншому становищі, ніж коли ви тренуєтеся на землі. При високошвидкісній відмові, хто знає, де вони можуть бути!

Якщо ви не впевнені в своїх діях в надзвичайних ситуаціях або просто хочете повторити їх ще раз, візьміть інструктора і попросіть його провести вас через це з вашим спорядженням.

Завжди будуть підвищені ризики при вистрибувані з літака. Стрибки з парашутом – небезпечний вид спорту! Стрибки з парашутом – небезпечний вид спорту!  Це небезпечний вид спорту, яким можна займатися безпечно. Як саморегулівний вид спорту, ми всі повинні бути в курсі перевірок екіпіровки, дій в надзвичайних ситуаціях і наглядати за новими парашутистами.  Пам’ятайте, три перевірки з трьох, перевірка шпільки, витяжний парашут.

Залишайтеся в безпеці і отримуйте задоволення!

Mail Us

Напишіть Нам

  Call Now Button