Skip to content Skip to footer

Тандем Стрибок

Хочете зробити стрибок з парашутом в тандемі? DZ Skydive Academy знаходиться всього в 10 хвилинах від центру Чернігова і в 2х годинах їзди від Києва. Якщо ви хочете випробувати гострі відчуття у вільному падінні без будь-якого попереднього досвіду, стрибки з парашутом в тандемі – відмінний вибір для вас. Всього через 15 хвилин навчання ви будете готові до стрибка з парашутом в тандемі з вашим досвідченим інструктором. Ви відчуєте граничну швидкість близько 200 км/г при першому вашому вільному падінні протягом хвилини! Цього можна досягти тільки з висоти 4200 метрів!

 • 15-хвилинний інструктаж перед стрибком
 • Фіксація до досвідченого і кваліфікованого інструктора
 • Найвища дозволена висота стрибка з парашутом з літака в Європі: 4200 метрів!
 • 1 повна хвилина вільного падіння на швидкості 200 км/год!
 • Неймовірні емоції від 5 хвилин польоту під парашутом і його управління
 • Можливість придбати пакет послуг відео та фотозйомки
Фото і Відео

Обов’язково замовте відео та фотозйомку для вашого тандем-стрибка з парашутом! Ви ніколи не зможете повторити відчуття свого «першого стрибка», все хвилювання, адреналін, почуття умиротворіння і свободи, але ви зможете поділитися ними з родиною і друзями і прожити їх заново стільки раз, скільки захочете завдяки відео та фото..

Ціни на Тандем Стрибок
Вид послугиЦіна за людину
Тандем-стрибок (90 кг)₴3900
Тандем-стрибок (100 кг)₴4000
Тандем-стрибок (110 кг)₴4100
Тандем-стрибок (120 кг)₴4200
Відео з руки інструктора GoPro₴600
Фото- і Відеооператор₴1700
Фото- і Відеооператор + Відео з руки інструктора₴2000
Знижки на Тандем Стрибок

Знижки не підсумовуються. Знижки дійсні тільки при попередньому онлайн-бронювання і не поширюються на незаброньовані стрибки. Знижки не дійсні для партнерів або агенств.

Вид послугиЗнижка на людину
Групи 5+. Тільки тандем з 4200 метрів- ₴200
Групи 10+. Тільки тандем з 4200 метрів- ₴400
Другий тандем в той же день. При наявності можливості- ₴300
Обмеження
 • Мінімальний вік 14 років. Особи віком до 18 років повинні мати згоду батьків або нотаріально завірений підпис на нашій формі членства в DZ Skydive Academy і формі декларації здоров’я, або один з батьків повинен прийти в день стрибка і підписати форми особисто зі своїм посвідченням особи для підтвердження. Запитайте відповідну форму.
 • Обмеження по вазі з одягом і взуттям – 120 кг, кожен клієнт зважується при реєстрації в день стрибка. Вагу слід вимірювати з одягом і взуттям. Зверніть увагу, що ми також беремо до уваги ІМТ, і він повинен бути нижче 27,5.
 • Люди з різним ступенем інвалідності можуть брати участь в стрибках з парашутом в тандемі, проте ми повинні знати всі подробиці до бронювання, а форма заяви про придатність повинна бути підписана в офісі Skydive Academy в день стрибка.
 • Якщо у вас немає страховки від нещасних випадків в екстремальних видах спорту, ви можете купити її у нас. .
 • Не вживайте алкоголь перед стрибком з парашутом.
More

Ваc Може Зацікавити

Mail Us

Напишіть Нам

  Call Now Button